BESTUUR KNBB GEWEST NOORD-OOST NEDERLAND
 
VOORZITTER
Wim Schmitz Tel.: 06-23900553 7064 EJ Silvolde
E-mail: w.schmitz@knbb-gewestnon.nl
   
 
SECRETARIS / DAGBILJARTEN / PR & MEDIA
Chris Jansen Tel.: 06-13670537 7122 ZD Aalten
E-mail: c.jansen@knbb-gewestnon.nl 
   
 
PERSOONLIJKE KAMPIOENSCHAPPEN AFD. 1 (GROEP NOORD)
Lucas Krale Tel.: 06-45212567 7701 NN Dedemsvaart
E-mail: krale71@gmail.com 
   
 
PERSOONLIJKE KAMPIOENSCHAPPEN AFD. 2 (GROEP ZUID)
Anton Zwier Tel.: 06-27410246  7523 EK Enschede
E-mail: a.zwier@knbb-gewestnon.nl
Voorlopige coordinator voor Anton Zwier ( om hem in te werken )
Johan Jansink Tel.: 06-40263789  
E-mail: j.jansink2016@gmail.com  
   
TEAMCOMPETITIE (NOORD & ZUID)
Harrie Ploeger Tel.: 06-45905805 9665 RK Oude Pekela
E-mail: h.ploeger@knbb-gewestnon.nl 
   
 
JEUGD & TRAININGEN
Vacant    
  Bijgewerkt: 2021-09-06

WWW.KNBB-GEWESTNON.NL