KNBB-Gewest Noord-Oost Nederland

 Contact informatie t.b.v. de districten
 Gewijzigd op:    15 dec. 2021
In verband met de AVG regels zijn de telefoonnummers niet zichtbaar.
Deze zijn wel bekend bij uw district secretaris.
Adressenlijst KNBB Gewest Noord Oost Nederland  
Gewestelijke commissie 
Voorzitter  Wim Schmitz  w.schmitz@knbb-gewestnon.nl 
Secretaris & Dagbiljarten
 Chris Jansen  c.jansen@knbb-gewestnon.nl
Teamcompetitie  Harrie Ploeger  h.ploeger@knbb-gewestnon.nl
Wedstrijdleider PK
(afd. 1 - Noord)
 Lucas Krale  krale71@gmail.com
Wedstrijdleider PK
(afd. 2 - Zuid)
 Anton Zwier  a.zwier@knbb-gewestnon.nl
Jeugd & Trainingen
-Vacant------Vacant------Vacant-
District voorzitters
(12-1-102)
Friesland
 Jochum v.d. Gaast
 voorzitter@knbb-friesland.nl 
(12-1-103)
Groningen-Drenthe
 Harrie Ploeger
 h.g.ploeger@hetnet.nl 
(12-1-104)
Noord Oost Overijsel
 Erik Binnenmars
 voorzitter.knbb.noo@gmail.com 
(12-1-106)
Zwolle en Omstreken
 Jan Westerbeek
 janhendrikwesterbeek@gmail.com 
(12-2-108)
Twente
 Wilco Hagemeijer
 bestuur@knbbtwente.nl 
(12-2-110)
Stedendriehoek
 Allan Brinkert
 voorzitter@knbb-district-stedendriehoek.nl 
(12-2-113)
Doetinchem
 Wim Schmitz
 w.schmitz@knbbdoetinchem.nl 
(12-2-115)
Berkel en Slinge
 Johan Jansink
 j.jansink2016@gmail.com
District secretarissen 
(12-1-102)
Friesland  
 Meine Nutterts
 secretaris@knbb-friesland.nl 
(12-1-103)
Groningen-Drenthe 
 Pieter Potjewijd
 p.potjewijd@gmail.com 
(12-1-104)
Noord Oost Overijsel 
 Nynke de Hoop-Kooistra
 nynkesecr@knbb-noo.com 
(12-1-106)
Zwolle en Omstreken 
 Ilona Hollander
 secretaris@knbbzwolle.nl 
(12-2-108)
Twente 
 Jos Natter
 natter@knbbtwente.nl
(12-2-110)
Stedendriehoek
 Peter Spanjerbergh
 secretaris@knbb-district-stedendriehoek.nl
(12-2-113)
Doetinchem
 Peter Bogers
 secretaris@knbbdoetinchem.nl
(12-2-115)
Berkel en Slinge
 Henny Vaanhold
 hvaanhold@gmail.com
District penningmeesters 
(12-1-102)
Friesland   
 Anneke van der Vries   anneke.knbb,friesland@gmail.com
(12-1-103)
Groningen-Drenthe  
 Wolter Stratingh  penningmeesterknbbgrondrenthe@ziggo.nl
(12-1-104)
Noord Oost Overijsel 
 Bert Kregmeier  b.kregmeier@planet.nl
(12-1-106)
Zwolle en Omstreken
 Klaas van Kuijk  penningmeester@knbbzwolle.nl
(12-2-108)
Twente
 Wilco Hagemeijer (intrim)
 hagemeier@knbbtwente.nl
(12-2-110)
Stedendriehoek
 Hans van Rijswijk  penningmeester@knbb-district-stedendriehoek.nl
(12-2-113)
Doetinchem
 Toon Stortelder  A.stortelder@knbbdoetinchem.nl
(12-2-115)
Berkel en Slinge
 Henny Vaanhold  hvaanhold@gmail.com
District wedstrijdleiders competitie 
(12-1-102)
Friesland    
 Louis Stockmann
 wedstrijdleider_teams@knbb-friesland.nl
(12-1-103)
Groningen-Drenthe  
 Caren Eling
 carenteams01@gmail.com
(12-1-104)
Noord Oost Overijsel 
 Herman Kosse
 hermanwlcomp@knbb-noo.com
(12-1-106)
Zwolle en Omstreken 
 Rinus Jongman
 wedstrijdleidercompetitie@knbbzwolle.nl
(12-2-108)
Twente 
 Arnold ten Oever
 competitie@knbbtwente.nl
(12-2-110)
Stedendriehoek
 Herman Bloemzaad
 wedstrijdzaken@knbb-district-stedendriehoek.nl
(12-2-110)
Stedendriehoek
 René Paap
 Wedstrijdleider.comp@knbb-district-stedendriehoek.nl
(12-2-113)
Doetinchem
 Wim Schmitz
 w.schmitz@knbbdoetinchem.nl 
(12-2-115)
Berkel en Slinge
 Fred Kousbroek
 kousbo21@planet.nl 
District wedstrijdleiders Persoonlijke Kampioenschappen - PK'S
(12-1-102)
Friesland
 Gerard Ketelaar
 Wedstrijdleider_pk@knbb-friesland.nl 
(12-1-103)
Groningen-Drenthe
 Fred Stok
 fred@fredstok.nl 
(12-1-104)
Noord Oost Overijsel
 Ben Hemmes
 wlpk@knbb-noo.com
(12-1-106)
Zwolle en Omstreken
 Piet de Haan
 wedstrijdleiderpk@knbbzwolle.nl
(12-2-108)
Twente
 Peter Stakenburg
 pk@knbbtwente.nl
(12-2-110)
Stedendriehoek
 Herman Bloemzaad
 wedstrijdzaken@knbb-district-stedendriehoek.nl
(12-2-110)
Stedendriehoek
 Jan Jurriëns
 Wedstrijdleider.pk@knbb-district-stedendriehoek.nl
(12-2-113)
Doetinchem
 Chris Jansen
 c.jansen@knbbdoetinchem.nl
(12-2-115)
Berkel en Slinge
 Johan Jansink
 j.jansink2016@gmail.com
(12-2-115)
Berkel en Slinge
 Marco Ubbink
 marco.ubbink@gmail.com
Dagbiljarten        
(12-1-102)
Friesland
Competitie
 Louis Stockmann
 Stockmann2000@gmail.com
(12-1-103)
Groningen-Drenthe
Secretaris
 Fred Stok
 Secr.dbgd@outlook.com
(12-1-103)
Groningen-Drenthe
Competitie
 Adolf Eerenstein
 Comp.l.dbgd@gmail.com
(12-1-103)
Groningen-Drenthe
Persoonlijk kampioenschap
 Willem van Beek
 Pk.wl.dbgd@gmail.com
(12-1-104)
Noord Oost Overijsel 
GEEN DEELNAME 
(12-1-106)
Zwolle en Omstreken
Competitie 
 Ad Verhagen
 adverhagen90@gmail.com
(12-1-106)
Zwolle en Omstreken
Persoonlijk kampioenschap
 Sim Spit
 simspit@ziggo.nl 
(12-2-108)
Twente 
GEEN DEELNAME  
(12-2-110)
Stedendriehoek
Competitie 
 Jan van der Vliet
 vlietjes@home.nl
(12-2-110)
Stedendriehoek
Persoonlijk kampioenschap
 Bart Schoneveld
 schapen@dds.nl
(12-2-113)
Doetinchem
Secretaris 
 Wim Peters
 whpeters@planet.nl
(12-2-113)
Doetinchem
Competitie 
 Wim van Uhm
 w.vanuhm@planet.nl
(12-2-113)
Doetinchem
Persoonlijk.kampioenschap 
 Hans Ratering
 rateringhans@gmail.com
(12-2-115)
Berkel en Slinge 
GEEN DEELNAME  
 
     
     
 

WWW.KNBB-GEWESTNON.NL

A. Zwier